Майстри народної творчості, художники та фотохудожники представили виставку робіт до 80-річчя утворення області

Майстри народної творчості, художники та фотохудожники представили виставку робіт до 80-річчя утворення області
 
Сьогодні в обласному Центрі народної творчості відкрилася виставка декоративно-ужиткового, образотворчого та фотомистецтва “Майстри “Дивосвіту” – ювілею області”. Подію приурочено до 80-річчя утворення Кіровоградщини.
Тематична виставка учасників обласного творчого об’єднання “Дивосвіт” презентує декоративні вироби, виконані у різноманітних техніках народного мистецтва, на яких представлена символіка області. Це близько 120 виробів 50 майстрів. Також експонуються світлини фотоаматорів та художні полотна із краєвидами рідного краю.
В експозиції представлені витинанки, вироби з дерева, декоративний розпис, соломоплетіння, вироби в техніці вітражного розпису народних умільців Ольги Коломієць, Сергія Марущака, Дмитра Кудрі, Наталі Жеребило, Анни Душиної, Світлани Піскової та інших майстрів. Окреме місце займають світлини у техніці 3-D колекції виробів з дерева заслуженого майстра народної творчості України Григорія Пилипишина із Гайворонського району. Автор світлин – член Національної спілки фотохудожників України Сергій Гусарченко.
На презентацію виставки завітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Вітаючи майстрів та відвідувачів, він наголосив, що експозиція відображає любов народних умільців і художників до рідного краю, вміння передати свій патріотизм у прекрасних декоративних виробах. “Виставка презентує нашу область, яка знаходиться в центрі України, і поєднує культури різних регіонів – від Олександрії і Світловодська до Гайворона, від Бобринця до Олександрівки. Саме це розмаїття у творах мистецтва і характеризує нашу область”, – підкреслив посадовець. Сергій Коваленко подякував організаторам виставки, вручив митцям-учасникам дипломи та побажав успіхів.
До презентації виробів долучились заслужені майстри народної творчості, члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України, які проживають на Кіровоградщині, та інші умільці народних ремесел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *