З 11 по 17 лютого Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка запрошує

З 11 по 17 лютого Кіровоградська обласна  бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка запрошує

 

Переглянути книжкові виставки та виставки творчих робіт:

з 11 лютого у відділі популяризації книги буде представлена виставка «Події. Час. Осмислення» (до Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні);

До Дня святого Валентина в бібліотеці будуть оформлені наступні книжкові виставки: з 12 лютого – «Невичерпна лірика любові» (відділ абонементу) та «Кохання – вічна тема в мистецтві» (відділ мистецтв);

з 15 лютого у відділі популяризації книги буде представлено увазі читачів книжкову виставка «Зустріч призначена книгою» (нові надходження).

Масові заходи:

 

          11 лютого о 14:00 працівники відділу мистецтв запрошують всіх бажаючих прийняти участь в майстер класі по виготовленні валентинок до Дня закоханих «Із ніжністю дарую серденько своє».

 

         12 лютого о 8:00 працівники відділу  сприяння технічній творчості молоді запрошують на інформ-досьє «Стів Джобс», під час якої повідають про видатного генія.

 

          14 лютого о 9:00 працівники відділу абонементу запрошують на зустріч із письменником, бардом, розвідником та афганцем Спіньовим Олегом Олексійовичем.

 

15 лютого о 14.30 працівники відділу популяризації книги запрошують на зустріч із фахівцем УДСНС в Кіровоградській області «Правила безпеки в зимовий період».

 

 

Кожного вівторка, середи та п’ятниці о 16.00  продовжує свою роботу розмовний клуб англійської мови «Speak Up»  спільно з волонтерами Корпусу миру з США Тімом Ніколазі, Алексіс Претімен та Карлом Афрікіан.

 

          

 

         Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є.Маланюка.

тел. 0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності; тел.. 0953586353 Застьоба Наталія Борисівна – бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.

Адреса: вул. Декабристів 6\15

Сайт: http://www.lib.kr.ua.

Працюємо з 9.00 до 18.00  щоденно, вихідний – субота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *