До Кропивницького привезуть незвичайну ікону Божої Матері «Непразна»

До Кропивницького привезуть незвичайну ікону Божої Матері «Непразна»

Сьогодні 25 грудня з Київського Свято-Введенського монастиря до нашого міста прибуде ікона Божої Матері «Непразна».

Зустріч святого образу о 12.00 у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці.

З благословіння Високопреосвященнішого Іоасафа митрополита Кіровоградського і Новомиргородського та архиєпископа Фастівського Даміана намісника Київського Свято – Введенського монастиря святиня буде доставлена і перебуватиме у нашому місті.

Ікона Божої Матері «Непразна» (дослівно «вагітна») була виявлена у Грузії, в монастирі Дибри Руиїсько-Урбниської єпархії під час реставрації фресок XIV століття.
Ікона ілюструє Євангеліє про те, як святий праведний Іосиф дізнався, що заручена йому Діва «має в утробі від Духа Святого» і думав таємно відпустити Її.
Богородиця зображена на образі, піднявши праву руку до голови, утираючи сльози, а лівою вказує Іосифу, що «чоловіка не знає» і є Дівою.
Правлячий архієрей Руиїсько-Урбниської єпархії Грузинської Православної Церкви митрополит Іов (Акіашвілі) благословив у 2001 році написати список ікони «Непразна».
Образ поширився у Грузії і став одним з найбільш шанованих. Перед ним моляться про дарування дітей, просять допомоги під час вагітності та про виховання і благополуччя дітей.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *