Обласний Центр народної творчості запрошує на відкриття виставки “Казка старого млина”

Обласний Центр народної творчості запрошує на відкриття виставки "Казка старого млина"

 07 листопада 2018 року о 12.00 з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва у приміщенні обласного Центру народної творчості (м. Кропивницький, вул. Гоголя, 66/50) відбудеться відкриття тематичної виставки «Казка старого млина» майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва обласного творчого об’єднання «Дивосвіт»

В експозиції презентуються млини, виготовлені в традиційних та сучасних техніках народного мистецтва з різноманітних матеріалів: лози, дерева, сіна, глини, соломи, металу, шпагату, паперу, мішковини тощо.

Цікаві ідеї та неординарний підхід у створенні представлених робіт, яких на виставці більше 100, виявили майстер лозоплетіння Сергій Ткачов (м. Долинська), різьбяр Сергій Марущак (с. Бережинка Кіровоградського району), гончарі  Микола Світайло (м. Кропивницький) та Олексій Дерев’янко (с. Диківка Знам’янського району), майстрині витинання Олена Кутецька (с. Скалева Новоархангельського району) та Світлана Токарь (Новоукраїнська міська об’єднана територіальна громада), майстрині соломоплетіння Світлана Піскова (Новопразька селищна об’єднана територіальна громада), Марія Чернега (м. Благовіщенське) та Наталія Кашеверова (смт Петрове), майстер петриківського розпису Анна Душина  (с. Приютівка Олександрійського району), писанкарка Анна Сидоренко  (м. Олександрія).

Вирізняються своєю різноплановістю декоративні композиції Ірини Поляруш з м. Кропивницький, Віти та Олександра Третяків із с. Грузьке Кіровоградського району, Тетяни Гіль із Соколівської сільської об’єднаної територіальної громади, клаптикове шитво Людмили Кривенко з м. Кропивницький та вироби, створені в техніці паперопластики, Наталії Жалдак з Великоандрусівської сільської об’єднаної територіальної громади, Варвари Радченко з м. Кропивницький та Світлани Білої з с. Григорівка Новоархангельського району.

Твори живопису на дану тематику презентують заслужений художник України Володимир Охапкін (м. Олександрія), Анатолій Сіромаха (м. Світловодськ) Надія Мовчан (м. Новомиргород), Наталія Гладищук (м. Кропивницький) та інші.

Запрошуємо всіх бажаючих поринути у казковий і захоплюючий світ його величності Млина та насолодитися безмежним виром народного мистецтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *