В обласній бібліотеці для юнацтва відбулась презентація збірки «Брама. Багряні ночі»

В обласній бібліотеці для юнацтва відбулась презентація збірки «Брама. Багряні ночі»

30 жовтня в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка відбулась презентація антології українського фентезі «Брама. Багряні ночі» видавництва Vivat.

«Брама. Багряні ночі» – це збірка оповідань переможців конкурсу фентезійних історій «Брама-2018».

«На конкурс надійшло 497 творів, з яких було обрано 30 найкращих історій, які і ввійшли до збірки» – про це розповів Анатолій Мицкан, засновник та організатор Брами, а також один із укладачів збірки “Брама. Багряні ночі”. Пан Анатолій став спеціальним гостем презентації. В своєму виступі він розповів також про те, що для видавців збірки було принциповим питання якість видання, адже від цього напряму залежить ставлення читача до фентезі. Він наголосив, що останнім часом в Україні спостерігається підвищення інтересу саме до цього жанру літератури, а конкурс «Брама» допомагає письменникам розкрити свій талант та змінити відношення читачів до «фентезі, як літератури низької якості».

Також учасниками заходу стали три кропивницькі молоді письменники, чиї твори увійшли до збірки – це Вадим Овчаров, Ольга Козий та Ольга Мігель. Вони розповіли про свої твори, про те, чому вони пишуть саме в жанрі «фентезі» та про те, звідки черпають натхнення та ідеї для своїх незвичайних творів.

Наприкінці заходу усі бажаючі мали змогу поспілкуватися з авторами в неформальній атмосфері, придбати книгу, а також сфотографуватися зі спеціальними гостями заходу – справжніми лицарями.

Особливо приємно, що наша книгозбірня також отримала в дарунок збірку «Брама. Багряні ночі»! Тож запрошуємо усіх любителів жанру фентезі познайомитись із новинкою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *