Презентація нової збірки новел «Прокатай мене на мотоциклі» Елеонори Бельської

Презентація нової збірки новел  «Прокатай мене на мотоциклі» Елеонори Бельської

 2 жовтня о 16.30 в стінах Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Є.Маланюка відбулась  унікальна подія – презентація нової збірки новел «Прокатай мене на мотоциклі», письменниці, дипломанта обласної літературної премії імені Євгена Маланюка у  2017р., дипломанта державної премія імені Максиміліана Кирієнка-Волошина, Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози на найкращу книжку року «Крилатий Лев» 2018, автора збірок новел та числених публікацій в періодичній пресі Елеонори Бельської.

У 2018 році Елеонора Бельська стала однією з переможців Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози на найкращу книжку року «Крилатий Лев» 2018 і отримала диплом та спеціальну відзнаку інтернет-видання «Річ» за збірку оповідань «Прокатай мене на мотоциклі».

В рамках заходу відбулась презентація нового буктрейлера до книги «Прокатай мене на мотоциклі». На зустріч з письменницею завітали її близькі родичі, друзі, письменники та гості з міста Лева – заслужений діяч мистецтв України, член журі  Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози на найкращу книжку року «Крилатий Лев» Олесь Дяк та талановита художниця Наталія Пухінда.

Ніжності та душевності додали музичні композиції у виконанні Дениса Чернецького – викладача музичної школи №1 ім.Г.Г.Нейгауза міста Кропивницького.

Загалом протягом усієї презентації панувала приємна атмосфера і тільки позитивні емоції.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *