У обласній бібліотеці Чижевського відкрили нове відділення та провели Форум бібліотекарів

У обласній бібліотеці Чижевського відкрили нове відділення та провели Форум бібліотекарів
В Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського до професійного свята бібліотекарів відкрили новий відділ документів з питань медицини та охорони здоров’я. Новий сучасний просторий зал оглянув перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.
Крім того, на базі головної книгозбірні області, відбувся Форум бібліотечних працівників Кіровоградщини. У роботі Форуму взяли участь Сергій Коваленко та Олександр Чорноіваненко.
Учасників Форуму з Всеукраїнським днем бібліотек привітав перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко.
“Ви працюєте так, щоб відповідати сучасним запитам і вимогам. Прикладом може слугувати те, що в бібліотеці Чижевського у зв’язку із відкриттям у Кропивницькому відділення Донецького медичного університету створено відділ медичної літератури і таким чином ви відповідаєте на запит медичної спільноти. Зараз неймовірно швидко розвивається подієвий туризм і ми бачимо необхідність у відкритті інформаційно-туристичного центру, який би зорієнтував відвідувачів про місце проведення в області цікавих заходів. Приміром, коли в Миронівні проводиться “Фестиваль полуниці”, або коли в Карбівці – “Степограй”.
Перший заступник голови ОДА побажав бібліотекарям сімейного затишку, добробуту та успіхів.
З професійним святом учасників Фестивалю також привітала директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини ОДА Валентина Животовська. Вона підкреслила, що в області збережено бібліотечну мережу. Свої послуги надають 568 бібліотек. Продовжується модернізація мережі бібліотек шляхом їх оснащення сучасною комп’ютерною технікою та Інтернет-зв’язком.
Вона також звернула увагу на державну і обласну підтримку галузі. “Сьогодні на державному рівні відновлена Програма “Українська книга”, яка надає можливість поповнювати фонди бібліотек кращими сучасними вітчизняними та світовими виданнями,” – відзначила Валентина Животовська. “В області продовжує діяти програма розвитку книговидання, завдяки якій ми видаємо книги місцевих авторів”.
Під час Форуму відбулась урочиста церемонія нагородження почесними відзнаками облдержадміністрації та обласної ради кращих бібліотекарів області, переможців обласних конкурсів “Читаємо Марка Кропивницького”, “ДобраДія” та Всеукраїнського конкурсу проектів “Мої права – моє життя”.
Учасникам Форуму також презентовано нові книжкові видання видавництва “Сполом” (м.Львів) та “Імекс-ЛТД” (м.Кропивницький).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *