Тиждень в бібліотеці ім.Чижевського обіцяє бути дуже цікавим

Тиждень в бібліотеці ім.Чижевського обіцяє бути дуже цікавим

ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

30 вересня 2018 року відзначається 20-та річниця встановлення Всеукраїнського дня бібліотек. З нагоди свята обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського запрошує на заходи, які триватимуть протягом тижня.

ТИЖДЕНЬ БІБЛІОТЕКИ

ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ:

25 вересня  –  14.00 відкриття виставки «Hobby time/світ захоплень бібліотекарів Кіровоградщини» (відділ документів з економічних, технічних та природничих наук)

25 вересня  –  15.00 майстер-клас «Акварель вовною» від Світлани Баркової  (відділ краєзнавства)

25 вересня  – протягом дня акція «Книжкові піжмурки». Ідея акції: на окремому столі розміщені відомі книги, обгорнуті щільним папером (тобто не видно ні назви, ні автора). Користувачам пропонується прочитати уривок з будь-якої з цих книг і вгадати, що ж це за книга та хто її автор (відділ абонемента)

25 вересня  – протягом дня виставка «Рідкісні видання в сучасному вигляді»: інформаційний дует «книжковий оригінал + електронна копія на е-читанці» (відділ рідкісних та цінних видань)

27 вересня о 13.00, 28 вересня о 11.00, 29 вересня о 15.00 «АртхаусКлуб»  –                                 перегляд «Арт-кіно в бібліотеці ім. Д.І.Чижевського» (відділ мистецтв)

27 вересня – 12.00 – 16.00 День відкритих дверей, відкритий перегляд нових надходжень (хол І поверху)

30 вересня о 14.00  –  презентація книг літературознавця, педагога, письменниці, поетеси, дослідниці творчості А.Тарковського, а також доброго давнього друга бібліотеки Маргарити Черненко “Об Арсении Тарковском” та “Семь голосов любви (відділ мистецтв)

Протягом святкового тижня у відділах бібліотеки експонуються виставки нових надходжень, а також тематичні книжкові виставки «Словник-всесвіт в алфавітному порядку» (відділ з економічних, технічних, природничих наук), «Бібліотека – студенту-медику» (відділ документів з питань медицини та охорони здоров’я), «Бо ти на землі – людина (до 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського)» (відділ обслуговування користувачів), «Мова на володіння іноземними мовами не минає ніколи» (відділ документів іноземними мовами), «Слова, слова, слова…(інформаційно-бібліографічний відділ), виставка експонатів музею Арсенія Тарковського, «Слово і зображення» – авторська екскурсія фотовиставкою Юрія та Лариси Лебедєвих (відділ мистецтв) та багато інших.

Запрошуємо кропивничан на святкові заходи, замовляйте екскурсії. Завжди раді бачити гостей та постійних користувачів у затишних залах бібліотеки!

Вхід – вільний.

Адреса: м.Кропивницький, обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського, вул. Велика Перспективна, 24.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *