У Кропивницькому відбулася презентація персональної виставки «Творча осінь Валентина Карпова»

У Кропивницькому відбулася презентація персональної виставки «Творча осінь Валентина Карпова»

13 липня Кущівська бібліотека відкрила культурно-пізнавальну локацію, під час якої  презентувала персональну виставку «Творча осінь Валентина Карпова». Ця подія проходила в рамках проекту «Non-stop зустрічі в бібліотеці», що  являє собою серію зустрічей з цікавими людьми міста.

Користувачі бібліотеки знають Карпова В. Є. як письменника, лікаря і генерал-полковника козацтва. Він є автором більше 30 різнопланових книг.

Виставка розкрила ще одну грань талановитої особистості Карпова – його дар як художника. Експозиція складається з 40 робіт, написаних ним після виходу на пенсію. Відвідувачі бібліотеки отримали можливість краще дізнатися про автора, зазирнути в його творчу майстерню.

На виставці представлені його картини, написані не на показ, а для душі. Хоча він не фахівець-художник, а скоріше аматор, але його картини привертають увагу фантастичними сюжетами, кольоровою гамою, аурою добра і світла. В його творах відображається любов до людей, до рідної природи.  Деякі з картин  мають ознаки декоративного українського розпису (Петриківського, Полтавського, Єлисаветградського, Косівського).

Виставка містить розділи,  що стосуються життя Валентина Євгеновича, його діяльності, громадської роботи та  творчого доробку.

Аудиторія слухала пана Валентина, затамувавши подих, бо він вміє цікаво донести інформацію до кожного. Розмова торкнулася багатьох тем, таких як історія нашого міста, історія та майбутнє нашої країни, формування світогляду молодих людей тощо. Всіх зацікавила розповідь пана Валентина про таємні підземні ходи під нашим містом. Пані Олена Надутенко прокоментувала: «Ця зустріч запалила очі слухачів, які не хотіли розходитися, прагнучи нових таємниць та фактів». В презентації активну участь прийняв депутат Міської ради Кріпак С.В. Він жваво дискутував та щиро подякував автору за його вклад у справу виховання молодого покоління.  До речі, Валентин Євгенович зараз працює над серією книг «Країна знань», адресованою школярам.

 

Персональна виставка В. Карпова є особливою, нестаціонарною та виїзною, її побачать відвідувачі музеїв і бібліотек інших районів міста. Вона є потужним каналом поширення інформації про талановитих людей краю, тому що останніми роками світ упевнено переосмислює роль культури в житті людей.

Детальніша інформація про захід  на сайті нашої бібліотеки:

http://biblioteka-filiya5.edukit.kr.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *