У Кропивницькому відбулася презентація «Антології молодої української поезії»

У Кропивницькому відбулася презентація «Антології молодої української поезії»

2 червня на Кущівці в бібліотеці №5 відбулася  презентація «Антології молодої української поезії ІІІ тисячоліття» (видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»). Ця презентація проходила в рамках проекту  «Non-stop зустрічі в бібліотеці». Він представляє собою серію зустрічей з цікавими людьми, що по суті і є родзинкою проекту.

До  «Антології…» увійшли 74 найкращих і найпомітніших молодих поети 21-го століття. З гордістю повідомляємо, що читач нашої бібліотеки Станіслав Новицький – один з них. Ця «Антологія» є взірцем української поезії високої проби. Приємно зазначити, що Станіслав – єдиний з нашого міста, хто увійшов у вищезгадану «Антологію…»

Високо оцінили і підтримали творчість Станіслава Новицького поети-лауреати Шевченківських премій Іван Малкович, Василь Голобородько та Любов Голота.

Під час презентації читачі прослухали вірші поета, ознайомилися з його планами. Пан Станіслав весь час знаходиться у творчому пошуку, має цікаві задуми.  Автор зазначив: «Хоч я і забобонний, але відкрию свою таємницю, що наполегливо працюю в прозовому жанрі».

3-го червня у Києві, на мистецькому «Арсеналі» відбудеться презентація «Антології…». Тираж, як відомо, доволі вагомий – більше двох тисяч примірників.

Бібліотека №5 одна з перших отримала в подарунок  цю «Антологію…» від самого поета з автографом: «Кущівському храму культури, з повагою та любов’ю до читачів і бібліотекарів».

До речі, Іван Малкович в одному з інтерв’ю визнав самобутність поета і процитував його відомі рядки:

Десь у полі лежить кам’яна баба, обличчям у землю

Її сльози сьогодні падають на землю, де наша історія забула прокинутись.

Тихо вночі, коли темрява поглинає вологу шкіру землі

Хтось запросив до нас пітьму, що не стукає у двері

Біля її ложа гріє долоні трава…

Детальніша інформація про захід  на сайті бібліотеки

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *