У Кропивницькому відбулись патріотичні читання «Не підлягає забуттю»

У Кропивницькому відбулись патріотичні читання «Не підлягає забуттю»

8 травня працівники бібліотеки № 5 Кіровоградської МЦБС провели героїко – патріотичні читання «Не підлягає забуттю», присвячені Дню перемоги над фашизмом.

Присутні ознайомилися зі змістом фотодокументів і історичними розвідками про події того часу. Обрали для читання вголос уривки з книги місцевого письменника Василя Даценка «Щоб пам’ятали». Користувачі дізналися про трагічні подробиці років окупації нашого міста, про героїзм наших земляків на фронті і у тилу, про невимовну радість у день Перемоги. А з книги «Велика війна» зачитали спогади В.Шурапова «Не висиха сльоза душі», про його дитячі враження, що залишились на все життя. У книзі наводяться слова одного з солдатів, який вижив у воєнному пеклі: «Немає справедливих війн. Всі війни злочинні».

Несподіванкою був виступ юнака Трякіна Артура, який продекламував власний вірш про війну, написаний після ознайомлення з книгою Сабурова О. «Відвойована весна».

До заходу була підготовлена книжкова виставка-реквієм «Роки війни – століття пам’яті». Присутні ознайомились з книгами даної тематики, які є у  бібліотеці, та обрали їх для читання.

Детальніша інформація про захід  на сайті бібліотеки  http://biblioteka-filiya5.edukit.kr.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *