До Всесвітнього дня здоров’я у бібліотеці Кропивницького відбулася інтерактивна гра

До Всесвітнього дня здоров'я у бібліотеці Кропивницького відбулася інтерактивна гра

До Всесвітнього дня здоров’я у бібліотеці № 5 відбулася інтерактивна гра «Хочеш бути здоровим – будь!».

Виконуючи вправи «Модель здоров’я», «Як розпорядитися своїм життям?», «10 заповідей здоров’я», молодь навчилася відмовлялися від нерозумних пропозицій тих, хто своє здоров’я сам розтринькує та ще й запрошує оточуючих до нього приєднатися. Всі гравці наочно продемонстрували свою стійкість проти шкідливих звичок та розуміння відповідального ставлення до власного здоров’я.

До заходу бібліотекарі підготували виставку-пораду «Чи бути здоровим – вирішуєш ти!». Огляд літератури з цієї виставки переконливо підвів присутніх до думки, що здоров’я – то найцінніший скарб.

В обговоренні бібліотекар звернула увагу учасників на те, що правила гри можна змінити, але життя – це не гра. Не можна повторити вже зроблений вибір чи скасувати прийняте у минулому рішення. Не можна передбачити, які можливості залишаться відкритими для тебе через тиждень або рік. Тобі завжди бракуватиме часу, варіантів вибору, грошей, можливостей тощо. Ти повинен будеш платити за кожен свій вибір у житті – і часто ця плата буде перевищувати твої сподівання.

На завершення всі отримали по примірнику буклета «Вибери здоровий спосіб життя».

Детальніша інформація про захід  на сайті бібліотеки:   http://biblioteka-filiya5.edukit.kr.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *