Напередодні Великодня у Кропивницькому відкрилася творча арт-майстерня

Напередодні Великодня у Кропивницькому відкрилася творча арт-майстерня

4 квітня, напередодні великого християнського свята, у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім.Д.Чижевського відбувся Великодній творчий майстер – клас «Благовіст». Запрошеними учасниками творчих майстерень стали члени родин учасників АТО: мами з дітьми різного віку (наймолодший відвідувач заходу – немовля  – терпляче чекав на поробки від старших братика і сестрички у сповитку).

Малеча і дорослі (поважні бабусі теж долучилися до мистецтва хенд мейд) разом з майстринею Ларисою Гарбузенко та студентами мистецького факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка обрали собі майстерню до смаку. Найбільш багаточисленною були арт-майстерня «Пташка-круть-верть» (квілінг) і «Зяблик» (паперова аплікація). Яскравими фарбами на листівках народжувалися образи Пташки-весни, пташки-літа, пташки-осені (листівка). Найбільш складними були майстерні графіки і фурнітури, де з клаптиків тканини ладнали пташку-співачку.

Під час проведення  майстеркласів  діти дізналися легенди про птахів-благовісників, символіку орнаментів та кольорів. Малеча і дорослі  – всі отримали позитивні емоції.

Ініціатором творчих майстерень стала волонтер Наталія Салімова, викладачі та студенти мистецького факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка, відділ мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.Чижевського.

Світлана Приймак, обласна бібліотека ім. Д.І. Чижевського

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *