Найповажніша за віком газета у Кропивницькому відзначила свій 100 –річний ювілей

Найповажніша за віком газета у Кропивницькому відзначила свій 100 –річний ювілей

  01 лютого  газета «Кіровоградська правда» відзначає свій 100-річний ювілей. Цього дня колектив редакції, ветеранів видання  у святкову залу  обласної філармонії прийшли привітати представники обласної та міської влади,  керівники підприємств, установ та організацій, герої публікацій, шанувальники «Кіровоградки».

В історії «Кіровоградської правди» вмістилася фактично вся сучасна історія обласного центру від ХХ сторіччя. Чотири покоління газетярів за цей час підготували до друку понад 22 тисячі номерів часопису.

Молодій і амбітній сьогоднішній команді «Кіровоградської правди» нових творчих успіхів побажав заступник міського голови Олександр Мосін. Від імені міського голови Андрія Райковича він вручив іменні годинники головному редактору Любові Попович і берегині неповторної редакційної атмосфери, працівнику газети з понад 40-річним стажем – Ганні Боячко.

– Нехай колектив газети завжди йде у ногу з часом, – відзначив у своєму вітальному слові Олександр Мосін. – А працю редакції  нехай завжди високо оцінюють її читачі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *