Сергій Коваленко: до 15 вересня теплове господарство має бути повністю готове до нового опалювального сезону

 Про це заявив сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації після завершення селекторної наради, яку проводив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Едуард Кругляк, коментуючи ситуацію з підготовкою до зими на Кіровоградщині. У селекторній залі місцевої філії Укртелекому були також присутні керівники окремих структурних підрозділів обласної державної адміністрації, представники міст обласного значення, керівники тепло- та водопостачальних підприємств.

Слід зазначити, що в аналітичній інформації щодо ситуації в регіонах, яку озвучували в ході наради посадовці зазначеного Міністерства, Міністерства соціальної політики, інших відомств Кіровоградська область жодного разу у негативному контексті не звучала.
Перший заступник голови облдержадміністрації доручив активізувати процес підписання актів готовності (з огляду на те, що завершуються терміни підготовки житлово-комунального комплексу та інших підприємств і організацій області до роботи в осінньо-зимовий період).
До 15 вересня має бути повна готовність теплових господарств у різних сферах до нового опалювального сезону.
Як зазначив сьогодні в ході спілкування з регіонами заступник Міністра Едуард Кругляк, на 15 вересня планується селекторна нарада щодо стану підготовки до зими під керівництвом Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана.
Серед плюсів, які має Кіровоградщина: стовідсоткова готовність до функціонування в холодну пору приміщень загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів і суттєве перевиконання завдання щодо обсягів заготівлі твердого палива закладами соціальної сфери та теплопостачальними підприємствами на початок опалювального сезону (замість планових 40% – майже 83%).
Щодо проблем, які потребують вирішення, то серед основних – стан розрахунків теплопостачальних підприємств області за спожитий природний газ. Переважна більшість з них довели рівень розрахунків до 90%, а це означає, що з ними будуть укладені угоди на постачання природного газу в новому опалювальному сезоні.
Також суттєву роль органи місцевого самоврядування мають приділити питанню щодо забезпечення бюджетних та інших установ, багатоквартирних будинків, що мають централізоване опалення, засобами обліку теплової енергії – відповідно до закону, який набрав чинності з початку серпня нинішнього року.
Директор департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ольга Довжук нагадала представникам міст та іншим посадовцям, що цим законом встановлено граничний термін забезпечення бюджетних організацій теплолічильниками – до 1 жовтня 2018 року. На сьогоднішній момент, відповідно до інформації, яку має в своєму розпорядженні департамент, рівень забезпечення – 78% в середньому по області. Так що працювати є над чим.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...

Оперативні новини з усієї Украіни.
Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua (все про кіно та продаж квитків).
Відео новини на PLAY.ukr.net
Детальна погода в Україні на сайті Sinoptik.ua

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...