На Кіровоградщині виявлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни на суму понад 15,4 млн.грн.

За січень-серпень 2017 року фахівцями управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області проведено 36 контрольних заходів та виявлено  порушень фінансово-бюджетної дисципліни, що призвели до втрат, на загальну суму понад 15,4  млн грн. Забезпечено відшкодування    втрат   фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 6,8 млн грн.

Крім того, попереджено порушень у сфері закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на загальну суму понад 112,5 млн грн.
За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ і організацій прийняли 27 управлінських рішень.
Правоохоронні органи за матеріалами ревізій розпочали 5 досудових розслідувань та вручили 12 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
До суду пред’явлено чотири позови щодо відшкодування втрат ресурсів на загальну суму понад 295 тис.грн.
За порушення фінансової дисципліни 71 посадову особу об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 57 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема чотири особи звільнено.
Крім того, для оперативного інформування та реагування щодо можливих корупційних правопорушень з боку посадових осіб управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, громадяни можуть звернутися до головного спеціаліста сектору запобігання та виявлення корупції Східного офісу Держаудитслужби за телефоном   (0522) 24-44-96.


Прес-служба управління Східного офісу
Держаудитслужби в Кіровоградській області

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...

Оперативні новини з усієї Украіни.
Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua (все про кіно та продаж квитків).
Відео новини на PLAY.ukr.net
Детальна погода в Україні на сайті Sinoptik.ua

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...