Ремонт доріг у бік Дніпропетровщини продовжиться

 Спільними зусиллями заступника голови Кіровоградської ОДА Андрія Коломійцева та начальника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадима Коюденко, на засіданні Бюджетного комітету ВРУ, захистили об’єкти поточного середнього ремонту, що фінансуватимуться за рахунок експериментальних митних коштів. Протягом двох днів члени комітету розглядали перелік запропонованих Кіровоградщиною об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автодоріг загального користування.

Детальніше: Ремонт доріг у бік Дніпропетровщини продовжиться

У Веселобоковеньківському розсаднику здійснюють догляд за рослинами

 Розсадник декоративних рослин, розташований на території ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки», влітку потребує особливої уваги. Після весняних робіт - висіву та посадки декоративних дерев та чагарників – працівники центру приступили до догляду за майбутнім посадковим матеріалом: поливу, розпушування ґрунту, знищення бур’янів, підживлення та боротьби із шкідниками і хворобами.

Детальніше: У Веселобоковеньківському розсаднику здійснюють догляд за рослинами

Понад 40млн.грн. сплатили платники Кропивницької ОДПІ на обороноздатність України

Безумовно, на сучасному етапі розвитку України зміцнення обороноздатності держави стає пріоритетом номер один, тому Всі ми розуміємо як важливо на сьогоднішній день в цей тяжкий для країни період мати сучасну армію. Платники податків, які перебувають на обліку Кропивницької ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області, вносять вагомий  вклад у справу відновлення миру та збереження територіальної цілісності держави.

Детальніше: Понад 40млн.грн. сплатили платники Кропивницької ОДПІ на обороноздатність України

Комфортабельні, сучасні автобуси великої місткості перевозитимуть кропивничан

 Міська влада прийняла рішення про придбання двадцяти автобусів великої місткості. Їх уже закуплено, вони мають надійти в місто найближчим часом. Це дасть змогу не тільки підвищити якість перевезень пасажирів, а й створити конкурентне середовище у цій сфері. Також у влади буде більше важелів впливу на політику ціноутворення на ринку пасажирських перевезень.

Детальніше: Комфортабельні, сучасні автобуси великої місткості перевозитимуть кропивничан

Податок на доходи з фізичних осіб одна із головних джерел доходної частини Зведеного бюджету

 За підсумками п’яти місяців 2017 року 538,2млн.грн. податку на доходи фізичних осіб сплатили до Зведеного бюджету платники податків Кропивницької ОДПІ. Сума сплаченого податку на 174,4млн.грн. перевищує показник аналогічного періоду 2016 року. Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні Зведеного бюджету та складає 50,5відс. від загальних надходжень.

Детальніше: Податок на доходи з фізичних осіб одна із головних джерел доходної частини Зведеного бюджету

Сторінка 1 з 185

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...

Оперативні новини з усієї Украіни.
Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua (все про кіно та продаж квитків).
Відео новини на PLAY.ukr.net
Детальна погода в Україні на сайті Sinoptik.ua

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...