Кіровоградщина серед перших областей, що розпочали закупку послуг з енергосервісу

 На цьому наголосив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час апаратної наради. "У 2017 році маємо певні успіхи у впровадженні державної політики з енергоефективності. Ми серед тих областей, які розпочали через систему "Прозоро" закупівлю послуги з енергоаудиту". Детальніше про реалізацію в області державної програми із енергозбереження проінформував директор департаменту інфраструктури та промисловості ОДА Олександр Корнюша.

Детальніше: Кіровоградщина серед перших областей, що розпочали закупку послуг з енергосервісу

Врожай сільськогосподарських культур на Кіровоградщині значно менший за попередній рік

Сільськогосподарськими підприємствами та господарствами населення Кіровоградської області на 1 жовтня поточного року скошено й обмолочено зернових та зернобобових культур на площі 546 тис.га.

Детальніше: Врожай сільськогосподарських культур на Кіровоградщині значно менший за попередній рік

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області припинено діяльність чергового „конвертаційного центру”

 Співробітниками податкової міліції Кіровоградської області спільно з працівниками прокуратури області припинено діяльність „конвертаційного центру”, який діяв на території Кіровоградського регіону. Групою у складі 4 осіб розроблено та впроваджено в діяльність злочинні схеми, основною ціллю яких було ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Детальніше: Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області припинено діяльність чергового...

У лісгоспах області заготовили понад 10,6 тонни жолудів дуба

 Щоб забезпечити лісові господарства посівним матеріалом для проведення весняних робіт у 2018 році, на Кіровоградщині заготовили понад 10,6 тонни жолудів дуба. У тому числі зібрано 10 тонн жолудів дуба звичайного та 625 кг - дуба червоного. Найбільшу кількість насіння дуба серед лісогосподарських підприємств області (6,5 тонни) зібрали у ДП «Голованівський лісгосп».

Детальніше: У лісгоспах області заготовили понад 10,6 тонни жолудів дуба

Податкова відповідає на запитання платників податків

Кропивницька ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області відповідає на питання платників податків, «чи мають сплачувати єдиний внесок підприємці – інваліди ІІІ групи».  Так, частиною четвертою ст. 4 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначено, що фізичні особи — підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Детальніше: Податкова відповідає на запитання платників податків

Сторінка 1 з 230

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...

Оперативні новини з усієї Украіни.
Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua (все про кіно та продаж квитків).
Відео новини на PLAY.ukr.net
Детальна погода в Україні на сайті Sinoptik.ua

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...