В оселях жителів Кропивницького холодно попри старт опалювального сезону

Станом на  23.10.2017 теплопостачання здійснюється  котельнями  «Пологовий будинок №1», «Будинок дитини» та «Психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням».

У зв’язку із очікуваним пониженням  температури зовнішнього повітря та численними скаргами   мешканців міста, зверненнями керівників освітніх та медичних установ міста щодо недотримання  санітарного температурного режиму  в приміщеннях закладів соціально-культурної сфери, на позачерговому засіданні, яке відбулось 20 жовтня 2017 року, міська  комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  прийняла рішення (протокол № 12 ) про початок опалювального сезону у місті Кропивницькому з 22 жовтня 2017 року.


Пунктом 3 протоколу ВАТ «Кіровоградгаз» було доручено забезпечити виконання розпорядження Кабінету Міністрів України  від 4 жовтня 2017 року № 720- р  «Деякі питання  опалювального сезону 2017/2018 року» в частині  постачання природного газу на джерела теплової енергії теплогенеруючих та теплопостачальних підприємств до початку опалювального сезону.
На виконання   рішення позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій від 20.10.2017 року (протокол № 12) на підприємстві було видано видано наказ від 20.10.2017 року № 225 «Про початок опалювального сезону 2017/2018р» та того ж дня було направлено лист голові правління  ВАТ «Кіровоградгаз» про відновлення газопостачання та розпломбування  17 котелень підприємства з 8.00 год. 22 жовтня 2017 року .   Для здійснення необхідних заходів для початку опалювального сезону 22 жовтня 2017 р. у режимі повного робочого дня працювали всі технічні служби підприємства.
Однак,  у зв’язку з тим, що  ВАТ «Кіровоградгаз»  не виконало рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20.10.2017  та не забезпечило 22 жовтня 2017 року постачання природного газу на джерела теплової енергії  ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА»,  робота інших котелень тимчасово зупинена.

Внаслідок пошкодження трубопроводу, що забезпечує газом ДП "Кіровоградтепло", підприємство не подало теплоносій до осель жителів Кропивницького.

"Голова ОДА Сергій Кузьменко звернувся до керівництва ВАТ "Кіровоградгаз" з тим, аби протягом однієї доби були проведені необхідні ремонтні роботи, а "Кіровоградтепло" розпочав подачу теплоносія", - повідомили в прес-службі.

Опалювальний сезон вже розпочався в Долинській та Олександрії. В Світловодську йде планове включення теплогенеруючих підприємств.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...