Команда юстиції провела в центрі Кропивницького правовий флешмоб

Сьогодні, 19 травня, до обласного органу юстиції завітали переможці конкурсу на кращі знання положень Конституції України. У рамках заходу школярі детальніше ознайомилися з роботою структурних підрозділів управління й здобули практичні навики роботи в правовому полі. 

У рамках зустрічі своїм досвідом роботи в юридичній сфері з присутніми поділився начальник обласної юстиції Вадим Гуцул, який раніше будував кар’єру в Слідчому управлінні УМВС України у Кіровоградській області. Окрім нього, про свій професійний шлях розповіла адвокат Оксана Сьора, а також головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва управління Наталія Волошина. 

«Сьогодні ми зібралися для того, щоб допомогти вам визначитися зі своєю майбутньою професією. Працюючи в юридичній сфері, людина отримує чималий життєвий досвід і постійний стимул до розвитку. Однак, завдяки цьому ви зможете багато чого досягти у своєму житті й стати справжнім професіоналом своєї справи. Більш того, як показує практика, саме люди з юридичною освітою найчастіше стають керівниками як державних, так і комерційних організацій», – відзначив Вадим Гуцул. 

Окрім знайомства з роботою обласного органу юстиції, переможці конкурсу на кращі знання Конституції України отримали можливість відвідати Господарський суд Кіровоградської області. Екскурсію по установі провела для школярів суддя Анна Поліщук. 

Також вони скористалася нагодою побувати на справжньому судовому процесі, що дало їм шанс поглянути на роботу юриста з практичної точки зору й вдосконалити свої знання з правознавства. Загалом захід для школярів був організований з метою їх підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання й успішного вступу до вищих навчальних закладів. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...