Дорожникам області потрібні свіжі кадри

На Кіровоградщині Облавтодор проводить активну інформаційну кампанію серед випускників шкіл. Розвиток підприємства зокрема та галузі в цілому залежить від якісного кадрового забезпечення. Дорожній галузі Кіровоградщині потрібно готувати гідну зміну, яка б відповідала сучасним вимогам і в майбутньому розбудувала дорожню інфраструктуру центральної України. 

Кожна філія ДП «Кіровоградський облавтодор» проводить рекламну кампанію підшефної спеціальності «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів», яку можна здобути у Кіровоградському будівельному коледжі. 

- Ми добре розуміємо, щоб розвиватися, треба йти в ногу з часом, треба робити ставку на молодь та прогрес, саме тому у нашу галузь потрібні регулярні свіжі кадрові вливання, - пояснює заступник директора ДП «Кіровоградський облавтодор» Юрій Бурячок. – Багато років поспіль дорожня галузь потерпала через тотальне недофінансування, і, як наслідок, втратила багато кваліфікованих кадрів. Тепер же настав час змін на краще, час відродження, а для цього треба якісно підготувати робітників. Ми займаємося цим питанням не перший рік. Наші спеціалісти не тільки проводять активну роботу щодо популяризації професії «дорожник», а й викладають у будівельному коледжі, ведуть бази виробничих практик. 

Радикальні зміни, які останнім часом відбуваються в державі – реформа дорожньої галузі, збільшення фінансування, відновлення дорожнього фонду, міжнародні інвестиції і т.д. спонукають омолоджувати кадровий потенціал. На разі ж практично всі структурні підрозділи ДП «Кіровоградський облавтодор» відчувають дефіцит керівників середньої ланки (молоді майстри, виконроби, інженери). Тож потенційно є робочі місця, які треба заповнювати вмілими робітниками. 

Підприємство запрошує випускників 9-х класів вступати на навчання у Кіровоградський будівельний коледж на державній основі за направленням та гарантує не тільки проходження практики, а й працевлаштування після закінчення коледжу у структурі Облавтодору. 

Абітурієнти, які пройдуть зарахування на навчання, отримуватимуть стипендію, а приїжджі матимуть змогу проживати у гуртожитку. 


Прес-служба САД у Кіровоградській області

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...