У Кропивницькому відбувся туристично-краєзнавчий фестиваль “Люби і знай свій рідний край”

Сьогодні, 19 травня, парк культури та відпочинку “Ковалівський” у Кропивницькому гостинно прийняв учасників туристично-краєзнавчого фестивалю “Люби і знай свій рідний край”. 

Ззаходи турфесту розпочалися з виконання спільної руханки на літньому майданчику парку під керівництвом учасниці Олімпійських ігор, іменитої гімнастки Валентини Голенкової. Свого слова дотримав і секретар міської ради Андрій Табалов, він разом з усіма учасниками фесту активно виконував усі вправи. Ініціаторами заходу стали відділ культури і туризму міської ради Кропивницького спільно з “Кіровоградським обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді”. Керівники установ – Анна Назарець та Андрій Лісота привітали гостей свята з початком туристично-краєзнавчого фестивалю та побажали містянам, щоб рух і фізична активність стали нормою життя для кожного. Цього дня на кропивничан та гостей міста очікувала цікава та різноманітна програма, розрахована на усі вікові категорії: 

- спартакіада з велотуризму; 

- спартакіада зі спортивного туризму; 

- квест зі спортивного орієнтування; 

- мотузковий парк; 

- скеледром; 

- ігротека; 

- практичне надання «першої медичної допомоги» під час туристичних походів; 

- музейні експозиції; 

- презентація турів по місту та області туристичних фірм; 

- представлення «турів вихідного дня» туристичними фірмами нашого міста. 

Після напружених змагань особливо смачною була справжня туристична каша, приготовлена організаторами фестивалю на вогнищі. 

По закінченні свята усі охочі взяли участь у пішій екскурсії містом, під час якої дізналися цікаві факти про пам'ятки архітектури та відомих особистостей, які жили у Кропивницькому.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...