У Кропивницькому шість садочків ще не підключені до теплопостачання

Шість садочків без тепла лишалось на сьогодні, 19 жовтня, у Кропивницькому. Заклади не отоплюють через пориви тепломереж. Інспектував, як гріються дошкільнята, поки тепла немає міський голова Андрій Райкович разом зі своїм профільним заступником Наталією Дзюбою.
У дитячому садочку №2 в групах + 20. Тут гріють обігрівачами.

Бо через порив мережі, ТЕЦ тепло в заклад ще не подала. Вихователі запевнюють, що маленьких відвідувачів закладу не поменшало. Сьогодні вихованців садочку ще більше, ніж завжди.
У садочку № 28, без обігрівачів температура тримається на позначці 16 градусів. Проте малюки на холод не скаржаться. Дітей тепло одягають батьки, а вихователі влаштовують побільше рухливих ігор.
Ще до учора було прохолодно і в садочку № 61. Проте сьогодні зранку тепло вже включили. Батареї почали теплішати, в приміщеннях 17 градусів тепла. Запустили тепло і в ДНЗ № 14. Зранку в приміщенням почали топити, проте тут продовжують підігрівати обігрівачами, аби малеча не мерзла. Зараз аварійні бригади трудяться без перепочинку, аби ліквідувати всі пориви, що є в місті. Обіцяють що протягом завтрашнього дня тепло буде в усіх садочках.
- Я особисто контролюю ті об’єкти де ще не підключене постачання, – наголосив Андрій Райкович. - Тепловики щогодини підключають об’єкти, роблять все, щоб дитячі садочки були підключені до тепла першочергово. В школах Кропивницького включити опалення планують з 26 – 27 жовтня, аби прогріти класи до 31 жовтня. Саме тоді діти повернуться зі шкільних канікул.

Коментарі   

 
0 #1 Інна 20.10.2016, 12:41
Інформація вже неактуальна. Картина міняється щодогодини, а це взагалі на вчорашній день було

http://www.kr-rada.gov.ua/news/she-tri-dityachih-201016.html
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...