На муніципальному ринку у незаконних торговців конфіскували товар

19 жовтня Муніципальний патруль Кропивницького у складі спеціалістів управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення та міської спеціалізованої інспекції, працівників поліції оперативно провів рейдове відстеження місць несанкціонованої торгівлі по вул. Євгена Тельнова біля ринку «Черемушки».
Зусиллями членів Муніципального патруля цього дня стихійна торгівля у цьому людному міісці Кропивницького була ліквідована.

Представники поліції склали протокол за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях) та конфіскували товар - ножі в асортименті, кухонні прилади.
- Робота Муніципального патруля по ліквідації «стихійної» торгівлі активно продовжується, - попереджує начальник управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Сергій Горбовський. -  Згідно зі ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення торгівля з рук у невстановлених місцях тягне за собою накладання штрафу від одного до п`ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а також конфіскацію предметів торгівлі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...