Кіровоградці скептично ставляться до децентралізації?

Наш уряд проводить реформу місцевого самоврядування, яка передбачає укрупнення територіальних громад. Мета реформи – забезпечити спроможність окремої громади самостійно, за рахунок власних ресурсів вирішувати питання місцевого значення в інтересах місцевих жителів.

 

 На сьогодні переважна більшість територіальних громад України, маючи юридичне право вирішувати окремі питання, неспроможна це робити через брак власних коштів, занепад або відсутність інфраструктури, а також недостатність кваліфікованих кадрів.

Про нагальну необхідність децентралізації та укрупнення йшла мова у бібліотеці-філії №5 під час бесіди. Користувачі бібліотеки ознайомилися з прес-досьє «Чому потрібна децентралізація?», яке представлене в Публічному центрі регіональної інформації, що діє при бібліотеці. Бібліотекарі також розповіли про позитивний європейський досвід роботи територіальних громад.

Користувачі бібліотеки, розуміючи необхідність змін, все ж скептично ставляться до швидких реальних перетворень. Але зауважили, що, децентралізація необхідна тому, що це сприяє прозорості управління.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...