На Кіровоградщині обговорили питання організації громадських робіт

 Під час ділової зустрічі, що відбулася в Степанівській сільській раді Устинівського району, директор районного центру зайнятості Світлана Макаренко та голова сільської ради Валентина Поліщук обговорили питання організації громадських робіт за участі безробітних громадян.

Детальніше: На Кіровоградщині обговорили питання організації громадських робіт

Кіровоградська область: за минулу добу сталось 8 пожеж в екосистемі

 Доба, що минула, відзначилась 8-ма випадками пожеж сухої рослинності, які виникли на території Кіровоградської області. Так, тричі виїжджали на гасіння таких пожеж рятувальники 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Долинської, загалом вони приборкали загоряння трави загальною площею 3,3 поблизу с. Зелений Гай, с. Більшовик та за межами районного центру.

Детальніше: Кіровоградська область: за минулу добу сталось 8 пожеж в екосистемі

Спеціалісти комунального підприємства «Благоустрiй» продовжують прикрашати Кропивницький квітами

КП «Благоустрій» - за квітучий та ошатний Кропивницький. Сьогодні, 23 червня, озеленювачі міста облаштували підвісні вазони на електроопорах зупинки громадського транспорту «Готель Київ». Дванадцять вазонів з квітами милуватимуть очі кропивничан та гостей міста. І знову комунальники закликають мешканців Кропивницького берегти висаджені зелені насадження, квіти, не витоптувати газони і не цупити горщики з квітами.

Детальніше: Спеціалісти комунального підприємства «Благоустрiй» продовжують прикрашати Кропивницький квітами

В Олександрії зареєстрували "Муніципальну поліцію"

Управління Нацполіції області наголошує – назви державних органів не можуть використовувати комунальні підприємства
Такий факт мав місце в одному з районних центрів Кіровоградщини. В порушення Закону України державний реєстратор Олександрійської міської ради здійснив реєстрацію комунального підприємства «Муніципальна поліція», у той час коли у найменуванні юридичних осіб забороняється використовувати повне чи скорочене найменування державних органів або органів місцевого самоврядування, чи похідні від цих найменувань.

Детальніше: В Олександрії зареєстрували "Муніципальну поліцію"

Школярі Кіровоградщини удосконалювали знання іноземних мов у 34 мовних таборах

  При 34 загальноосвітніх навчальних закладах області цього року організовано мовні табори, де діти покращували знання англійської, німецької та французької мов. Це заклади Благовіщенського, Бобринецького, Гайворонського, Голованівського, Добровеличківського, Долинського, Знам?янського, Кіровоградського, Новгородківського, Новомиргородського, Новоукраїнського, Олександрійського, Онуфріївського, Устинівського районів та міст Знам'янка, Кропивницький, Новоукраїнка, Олександрія і Світловодськ, які відібрано за результатами конкурсу на участь у проекті “Go Camp 2017” у рамках співпраці з громадською організацією “Глобал Офіс”.

Детальніше: Школярі Кіровоградщини удосконалювали знання іноземних мов у 34 мовних таборах

Сторінка 1 з 1011

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...