Стара Осота стала кращим спортивним селом Кіровоградщини

У суботу, 3 вересня, на стадіоні ім. Миколи Шишки в смт Олександрівці відбулися фінальні змагання "Краще спортивне село Кіровоградщини-2017".
За підсумками зональних змагань до фіналу вийшли 9 команд, що боролися за першість з міні-футболу, волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу, дартсу, підняття гирі та перетягування канату.

У загальному підсумку бронзовими призерами стали спортсмени з Оникієвого (Маловисківський район), друге місце посіла команда з Рівного (Новоукраїнський району), а переможцями змагань вже шостий рік поспіль стали спортсмени з Старої Осоти (Олександрівський район), які 21-25 вересня представлятимуть Кіровоградщину на Всеукраїнських змаганнях у Ворохті Івано-Франківської області.