Кропивницький прийматиме Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді

18-22 червня на стадіоні "Зірка" відбудеться Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді та Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодше).

З розкладами змагань можна ознайомитись тут.

Олімпійський день у Кропивницькому: прапор, подарунки та легкоатлетичний забіг

15 червня зранку на площі перед міською радою гуртувались спортсмени Кропивницького й області, вихованці спортивних шкіл, просто шанувальники здорового способу життя. Вони прийшли, щоб узяти участь у відкритті Олімпійського дня та в олімпійському пробігу.

Детальніше: Олімпійський день у Кропивницькому: прапор, подарунки та легкоатлетичний забіг

У Кропивницькому відбудеться масовий пробіг "Олімпійський день"

15 червня 2017 року в Кропивницькому відбудеться Олімпійський день. На площі перед міською радою о 9 ранку стартуватиме масовий пробіг з нагоди відродження Олімпійських ігор.

Детальніше: У Кропивницькому відбудеться масовий пробіг "Олімпійський день"

У Кропивницькому завершився відкритий командний чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе. Змагання проводилися серед юнаків та дівчат в індивідуальній і груповій гонках і гонці - критеріум та зібрали 178 учасників із 23 команд.

Учень комунального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1” відділу фізичної культури та спорту міської ради Назар Коношко став бронзовим призером в груповій гонці.

Детальніше: Команда велосипедистів з Кропивницького стала бронзовим призером чемпіонату України

У Кропивницькому відбудуться змагання за Кубок України на звання найбільш підготовленої людини

У Ковалівському парку 3 червня відбудуться спортивні змагання «Кубок України на звання найбільш підготовленої людини». Аматори крос фіту зберуться, щоб показати найкращі результати та поборотись за призовий фонд у 50 000 грн.