У Кропивницькому стартував футбольний турнір пам’яті Андрія Куценка

17 серпня на стадіоні «Зірка» розпочалися змагання ХІІ традиційного турніру з футболу серед юнаків, присвяченого пам’яті колишнього гравця і спортивного директора футбольного клубу «Зірка» Андрія Куценка.

Детальніше: У Кропивницькому стартував футбольний турнір пам’яті Андрія Куценка

Упродовж чотирьох днів, із 9 по 12 серпня у Черкасах проходив чемпіонат України з пляжного гандболу серед юнаків 2002 року народження. Участь у змаганнях взяли 6 колективів. Звання чемпіонів України завоювали спортсмени гандбольного клубу «Портовик» (м. Южне), срібні нагороди вибороли представники міста Луцька, третє місце посіли гандболісти комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 відділу фізичної культури та спорту міської ради» з Кропивницького.

Детальніше: Спортсмени з Кропивницького стали бронзовими призерами чемпіонату України з пляжного волейболу

У Кропивницькому відбудеться Чемпіонат міста з військово-спотривного хортингу

Всеукраїнська громадська організація «Федерація військово-спортивного хортингу України» ГО Центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель» запрошують у неділю , 20.08.2017 з 10.00 по 17.00 на Фортечні Вали - там відбудеться військово-патріотичне свято – Чемпіонат міста із військово-спотривного хортингу в розділі «Бойова двійка».

Детальніше: У Кропивницькому відбудеться Чемпіонат міста з військово-спотривного хортингу

Сьогодні, 2 серпня, в приміщенні міської ради Кропивницького (к.215) о 11.30 за участю керівництва області та міста відбудеться урочиста зустріч зі спортсменами — призерами XXIII літніх Дефлімпійських ігор в м. Самсун (Туреччина) Олександром Костиком, Сергієм Фоміним, Іриною Терещенко, Дар’єю Тарасенко та їх тренерами.

Детальніше: У Кропивницькому зустрічатимуть спортсменів - призерів XXIIІ літніх Дефлімпійських ігор

На Дефлімпійських іграх кропивницькі спортсмени вибороли 13 медалей

25 липня в м. Самсун (Туреччина) продовжили свої успішні виступи на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх спортсмени з міста Кропивницького.
У змаганнях зі стрільби кульової учень комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 відділу фізичної культури та спорту міської ради» Сергій Фомін завоював бронзову медаль у стрільбі з малокаліберного пістолета на дистанції 25 метрів.

Детальніше: На Дефлімпійських іграх кропивницькі спортсмени вибороли 13 медалей