В гостях у пані Шубіної

Сьогодні, для журналістів регіональних мас-медіа відбувся прес-тур до ТОВ «Друкмаш-центр», організатором якого є Кіровоградський обласний центр зайнятості.

 «Упродовж майже 20 років наше підприємство позиціонує себе, як виробник якісної та надійної продукції, що підтверджується наявним попитом на неї та позитивними відгуками наших користувачів. 

Для людей з нестандартними антропометричними параметрами та особливими потребами, яким не підходять крісла з модельного ряду підприємства, приймаємо індивідуальні замовлення на виготовлення відповідних крісел колісних з важільним приводом. На сьогоднішній день ми виготовляємо ряд моделей крісел колісних та понад 100 видів протезів і ортезів, що здатні максимально задовольнити індивідуальні потреби користувачів», – розповіла присутнім Людмила Шубіна, генеральний директор підприємства.

Зазначаючи якість підготовки фахівців, пані Шубіна відзначила, що підприємство, не зважаючи на піврічну перерву у роботі, має нехватку в кадрах. Особливо пані Людмила звернула увагу на підготовку кадрів в Кіровоградському національному технічному університеті. Студентів та випускників навчального закладу більше зараз цікавить робота закордоном або не за здобутим фахом, тому потреба в токарях, зварювальниках та шліфувальників продовжує існувати. Однак, пані Людмила згадала, що деякі представники керівних посад заводу є випускниками згаданого університету, як і вона сама.

 Під час прес-туру організовано виробничу екскурсію. Журналісти мали можливість ознайомитися зі структурою підприємства, умовами та специфікою роботи, дізнатися про сучасну техніку та технології виробництва, а також поспілкуватися з людьми, які за сприяння міськрайонного центру зайнятості центру служби зайнятості отримали роботу на даному підприємстві.

 Журналістам області Людмила Шубіна із впевненістю заявила, що не є патріотом країни. При цьому, особливо підкреслила, що патріоти на сьогодні не такі добрі, як себе вважають. Пані Людмила запевнила журналістів, що є свідомою та відповідальною громадянкою своєї країни, яка безмежно любить своє місто та постійно займається благодійністю. Однак, попри все вищезазначене, директор ТОВ «Друкмаш-центр» заявила, що не бажає, щоб її внуки проживали в такій країні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...

Оперативні новини з усієї Украіни.
Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua (все про кіно та продаж квитків).
Відео новини на PLAY.ukr.net
Детальна погода в Україні на сайті Sinoptik.ua

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...