ПриватБанк запровадив безкоштовне обслуговування підприємців-початківців

ПриватБанк обслуговує підприємців-початківців безкоштовно. Про це повідомив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв у ході форуму DEF'2017 у Дніпрі. За словами представника банку, це один з перших у країні кроків у бік реальної підтримки підприємництва. Також ПриватБанк продовжує розвиток першого в країні «Бізнес-Інкубатора», у рамках якого проходять навчальні семінари та працюють школи підприємців по всій країні.

Детальніше: ПриватБанк запровадив безкоштовне обслуговування підприємців-початківців

Кропивничан запрошують готуватись до новорічних свят заздалегідь

 Мережа магазинів «Планета годинників та подарунків», що у Кропивницькому за адресами: ТЦ «Барва» (вул.Перспективна, 51) - 1 поверх  та ТЦ «Фуршет» (вул.Волкова, 2) - 2 поверх, стали партнерами ПриватБанку та пропонують своїм клієнтам не лише розширені можливості розрахунку платіжними картками, але й унікальну послугу «Оплата частинами».

Детальніше: Кропивничан запрошують готуватись до новорічних свят заздалегідь

ПриватБанк розпочав виконання функцій зі зберігання готівки Національного банку України

ПриватБанк розпочав виконання функцій зі зберігання готівки Національного банку України відповідно до статусу, наданого рішенням Правління НБУ від 19.07.2017 № 460-рш.   
Як повідомили в банку, зберігання коштів Національного банку в ПриватБанку забезпечено високою технологічністю банку у сфері керування готівковим обігом та  потужною розгалуженою мережею сховищ банку, достатнім класом їх захисту.

Детальніше: ПриватБанк розпочав виконання функцій зі зберігання готівки Національного банку України

ПриватБанк проводить акцію «Смартфонів п'ять вагонів»

 Чи не кожен  кропивничанин вже подумки складає плани щодо прийдешніх зимових канікул. Традиційно так склалося, що різдвяні святки ми проводимо у колі найрідніших. Аби не зіпсувати святкового настрою, ПриватБанк рекомендує вже сьогодні подбати про квитки та автоматично стати учасником акції  «Смартфонів п'ять вагонів».

Детальніше: ПриватБанк проводить акцію «Смартфонів п'ять вагонів»

За рік ПриватБанк профінансував понад 20 тисяч малих бізнесів

 За рік роботи в Україні програми підтримки підприємництва «КУБ» ПриватБанк профінансував понад 20 000 проектів малого бізнесу на суму 2,7 млрд грн. Як повідомив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» банку Сергій Клюєв, така програма дозволила створити більше ніж 260 тисяч нових робочих місць.

Детальніше: За рік ПриватБанк профінансував понад 20 тисяч малих бізнесів

Сторінка 1 з 80