У Кропивницький завітає Президент України

21 серпня 2017 року за анонсом сайту Кіровоградської обласної державної адміністрації запланована робоча поїздка Президента України Петра Порошенка до Кіровоградської області. Програма візиту Президента України поки що точно невідома, але у соціальних мережах роблять припущення, що президент може відвідати оновлену дитячу обласну лікарню, а також вручити ордери на житло військовим в будинку по вул. Попова і вручити нагороди військовим в госпіталі. 

Михайло Бєжан: я радий, що тих людей, яких хвилює доля особливих діток в нашому місті все ж більше, ніж байдужих

Сьогодні в Кропивниькому відбулася зустріч голови Кіровоградської обласної організації УКРОП  Михайла Бєжана, з головою Кіровоградської обласної організації матерів дітей-інвалідів «Серце матері» Людмилою Шукрутою та протоієреєм Кіровоградської єпархії  Української православної церкви Іваном Шемедюком, які завітали подякувати керівникові УКРОПу за регулярну допомогу організації.

Детальніше: Михайло Бєжан: я радий, що тих людей, яких хвилює доля особливих діток в нашому місті все ж...

Посадовців міської ради Кропивницького навчали оперативно розглядати звернення громадян

Сьогодні, 15 серпня, у міській раді Кропивницького відбувся практичний семінар для спеціалістів-діловодів виконавчих органів. Оперативно та якісно розглядати звернення громадян – такою була головна мета практичних занять для посадовців міської ради, які провели начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян Оксана Пономарьова та заступник начальника відділу Мирослава Гуцу.

Детальніше: Посадовців міської ради Кропивницького навчали оперативно розглядати звернення громадян

Процеси створення ОТГ та формування госпітальних округів на Кіровоградщині тривають

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко на щопонеділковій апаратній нараді серед важливих подій минулого тижня виокремив візит на Кіровоградщину експерта з питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади Юрія Ганущака. Експерт провів робочу зустріч з головами райдержадміністрацій та очільниками об’єднаних територіальних громад, під час якої було обговорено низку актуальних проблемних питань щодо створення та функціонування ОТГ, а також зустрівся із членами госпітальних рад.

Детальніше: Процеси створення ОТГ та формування госпітальних округів на Кіровоградщині тривають

В облдержадміністрації обговорили проблемні питання реформи місцевого самоврядування

В облдержадміністрації відбулася робоча зустріч голів райдержадміністрацій та очільників новостворених об’єднаних територіальних громад із експертом з питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, директором громадської організації "Інститут розвитку територій" Юрієм Ганущаком.

 

Детальніше: В облдержадміністрації обговорили проблемні питання реформи місцевого самоврядування

Сторінка 1 з 47

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...

Оперативні новини з усієї Украіни.
Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua (все про кіно та продаж квитків).
Відео новини на PLAY.ukr.net
Детальна погода в Україні на сайті Sinoptik.ua

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...