До Дня міста в обласній бібілотеці презентували нові надходження

Дайджест заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського 11 -  17 вересня 2017 року

До Дня міста запрошуємо ознайомитись з розмаїттям нових надходжень у читальних залах бібліотеки, відвідавши оновлені книжкові виставки. У відділі краєзнавства  - оновлена книжкова виставка нових надходжень  “Книжковий арсенал - 2017”.

Художня виставка «Графіка: пам’яті Володимира Кир’янова» експонується у відділі мистецтв в пам'ять про видатного художника-земляка, члена Національної спілки художників України, лауреата обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства ім. О.О. Осмьоркіна, графіка зі світовим ім’ям Володимира Кир’янова. Його роботи неодноразово виставлялися у вітчизняних та закордонних галереях. Підтвердженням високого фахового рівня митця є те, що його твори знаходяться в приватних колекціях Австрії, Ізраїлю, Італії, Франції та назавжди стали безцінною складовою мистецької спадщини.

12 вересня о 14:00  у відділі краєзнавства відбудеться презентація  поштових листівок "Портали старого міста". Автор листівок – художниця Наталя Соловйова представить виставку графіки робіт, які були використані для створення набору листівок. Десять найкрасивіших на думку художниці дверей старовинних міських будинків склали набір поштових листівок циклу «Архітектура Старого Єлисаветграда». Запрошуємо на презентацію.
12 вересня до Року Японії в Україні у відділі абонемента працюватиме відкритий перегляд  «Багатогранність японської літератури: від Басьо до Муракамі», де буде представлена японська класична та японська сучасна художня література. Також в соціальних мережах, на сторінці бібліотеки буде оголошений літературний флеш-моб, під час якого один користувач презентуватиме японську прозу або поезію і передасть естафету іншому. Таким чином розширяться можливості: українські шанувальники японської художньої літератури ознайомляться з загалом найдавнішої та сучасної світової літератури.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ - ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...

Оперативні новини з усієї Украіни.
Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua (все про кіно та продаж квитків).
Відео новини на PLAY.ukr.net
Детальна погода в Україні на сайті Sinoptik.ua

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...