У Кіровоградській бібліотеці провели рейтинг книг «Книгоманія»

Бібліотекарі Кущівської бібліотеки №5 провели рейтинг книг «Книгоманія».  Мета  рейтингу: визначити книги, які запам’яталися нашим користувачам з прочитаного у 2015-му році. Було опитано 148 користувачів різних вікових категорій.

Відповіді були також дуже різні: від високоінтелектуального роману «Свобода» Джонатана Франзена до збірнику казок «Приятные ночи» італійського письменника Страпароли. Але найбільше читають гостросюжетної літератури; отже і серед книг, що сподобались, найбільше гостросюжетних творів. Твори всіх відомих авторів (Акуніна, Вороніна, Гармаш-Роффе, Дашкової, Донцової та інших) можна знайти серед назв книг, що потрапили до рейтингу. Гостросюжетні твори, зокрема детективна література захоплює всіх читачів, незалежно від освіти і віку. Саме її не вистачає нашим читачам, особливо у викладенні талановитих письменників.

 Перше місце зайняв роман Б. Акуніна «Весь мир – театр». За думкою читачів, дуже високопрофесійний детектив. Навіть ті, хто не вважає себе прихильником Акуніна, саме цю книгу прочитали із великим задоволенням. Друге місце посіла книга М. Вєллєра «Легенды Невского проспекта», написана з гумором і захоплююче. Прочитавши її, читачі забажали ознайомитися з іншими книгами автора. Третє місце посіла книга Б.М. Шубіна «Дополнение к портретам». Автор, доктор медичних наук, подивився на біографії О.С.Пушкіна та А.П.Чехова поглядом лікаря. Така незвичайна точка зору дала йому змогу доповнити портрети відомих письменників цікавими і маловідомими подробицями.

Серед опитаних булі і наймолодші читачі – відвідувачі дитячого відділу. Їм найбільше сподобались такі книги: «Рита і Талісман Зоряної Кішки» О. Мігель, «Моє село» Є. Желєзнякова. Але лідером цього року стала книга Р.Дала «Золотой билет, или Чарли и шоколадная фабрика».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...

Оперативні новини з усієї Украіни.
Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua (все про кіно та продаж квитків).
Відео новини на PLAY.ukr.net
Детальна погода в Україні на сайті Sinoptik.ua

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...