Старшокласники у бібліотеці навчались толерантної поведінки

«Толерантний світ – гармонійний світ» -  під таким гаслом пройшла ситуативна гра «Критерії толерантності» в бібліотеці-філії№5, участь у якій взяли старшокласники загальноосвітньої школи №30 та педагог-організатор Ставратій І.В.

  Бібліотекар Соколова В.В. провела огляд літератури з книжкової викладки «Рятівне коло для людства».

Присутні зрозуміли важливість толерантної поведінки та негативні наслідки агресії, яка завжди веде до самознищення. Виконуючи вправи «Компліменти», «Складні ситуації»,  розіграли різні життєві ситуації. Юнаки і дівчата навчилися відстоювати свої інтереси, не загострюючи стосунки з оточуючими і не доводячи до конфлікту. Бадіну Дмитру сподобалась народна китайська поговірка – «Якщо у трьох є згода – вони з попілу зроблять золото, якщо між ними ворожнеча – вони золото перетворять на попіл».

А ще всі дружно склали квітку толерантності, на чиїх пелюстках написані назви таких моральних категорій, без яких неможливо виявляти толерантність: знання, вихованість, милосердя тощо. Обговорюючи гру, всі згодилися, що найбільш впевнено відповідав Кузь Олександр – він і визнаний переможцем.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...

Оперативні новини з усієї Украіни.
Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua (все про кіно та продаж квитків).
Відео новини на PLAY.ukr.net
Детальна погода в Україні на сайті Sinoptik.ua

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...