WALL ART: Великий океан в маленькій бібліотеці

Відомо, що пріоритетним завданням сучасної бібліотеки сьогодні є залучення читачів до книги, безперешкодний доступ до інформації, підвищення якості бібліотечних послуг.

 

А ще формування читацьких інтересів, сприяючи розкриттю фантазії, кмітливості, розкриттю творчих нахилів і здібностей користувачів. Читачам бібліотеки-філії №13 було запропоновано прийняти участь в проекті: «WALL ART: Великий океан в маленькій бібліотеці», озброївшись знаннями, фантазією й бажанням.             

Діти й дорослі мали змогу поглибити знання про природу, тваринний та рослинний світ океану, дізнатися про мешканців океанських глибин в бібліотеці, втілюючи ідеї з книг, журналів та Інтернету в малюнках, виробах зі штучного або природного матеріалу. Всі роботи та задуми учасників, за умовами, можна побачити  на абонементі на початку вересня у формі WALL ART, тобто на стіні! Для втілення набутих знань відбувались майстерки з використанням паперу, фарб, клею, олівців, наліпок, трафаретів.  Не тільки бібліотекарі заохочували необхідними  матеріалами й відповідною інформацією бажаючих, а й учасники клубу «Ерудит» активно допомагали в реалізації проекту. «Ерудитівці» оформили книжкові тематичні  полички, де представлені  як і художні твори української  так і світової класики, науково-популярні книги, енциклопедії, статті з дитячих журналів. Це й усім відомий «Мобі Дік» Германа Мелвилла, «Морська зірка» Валерія Шульжика, «Дивовижна риба мурена» письменника-земляка Леоніда Тендюка, «Морська тиша» Лесі Українки, «Восьминоги за склом» Святослава Сахарнова, книги легендарного Жака-Ів Кусто. Також діти мали змогу прочитати цікаві статті з періодичних видань про акулу-молота, морського слона, дивовижних дельфінів. Звісно, не тільки книги, але й Інтернет став у нагоді читачам.

Працівники бібліотеки підібрали презентації, уривки з документальних фільмів, сучасні художні фільми й мультики відповідної тематики. Наприклад, під впливом усім відомого мультсеріалу про Русалоньку, читачка Марія намалювала рибу Флаундера, вірного супутника Аріель. Софія Новікова намалювала восьминіжку, назвавши її на свою честь Софією. Станіслав виготовив картинку-рибу з кольорового піску. Прикрасили фойє абонементу картина з мушлі Марини Харламової, яку вона подарувала спеціально для виставки.

Можна побачити дельфінів, китів, морських коників й зірок читачок Ані Кіріченко , Баришнікової Олександри, Тарасової Ірини. А найбільш активною учасницею проекту стала Даша Касянчук.  Дівчинка з задоволенням малювала яскравих риб, медуз, крабів, скатів. Відзначилися й читачі школи №20, які під час літнього табору створювали власні міні-роботи. Співпрацю читачів й бібліотеки можна побачити на абонементі бібліотеки-філії №13 у формі WALL ART!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...

Оперативні новини з усієї Украіни.
Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua (все про кіно та продаж квитків).
Відео новини на PLAY.ukr.net
Детальна погода в Україні на сайті Sinoptik.ua

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...