Читачі бібліотеки поспілкувались з головою міської організації ветеранів

У бібліотеці-філії №7 активізована робота з питань виховання громадської свідомості читачів, формування патріотизму, громадянських і конституційних обов’язків.

З цією метою бібліотека організувала зустріч своїх читачів з першим заступником голови міської ветеранської організації генерал-майором Зуєвим Володимиром Савелійовичем.

          На зустріч прийшли учасники Великої Вітчизняної війни, Діти війни та молодь. Володимир Савелійович розповів присутнім про роботу ветеранської організації, її завдання. Він відповів на численні запитання присутніх, вислухав прохання, пропозиції.

         Завідуюча бібліотеки Бардакова Лариса Федорівна розповіла про роботу колективу бібліотеки з військово-патріотичного виховання молоді. У бібліотеці створений краєзнавчий куток, в якому є стенд «Зірка пам’яті». Тут розміщені матеріали про бойовий  і трудовий шлях визволителя Кіровограду від фашистських загарбників Стрельцова Петра Васильовича, а також стенд «Героями не народжуються, ними стають». Стенд розповідає про нашого земляка Горовенка Ігоря Сергійовича, який загинув в зоні АТО, захищаючи рідну країну.

          Велику увагу колектив бібліотеки приділяє роботі з ветеранами. Організована робота волонтерів, які носять до дому ветеранам книги, а також бібліотека проводить такий захід, як «Бібліотекар на годину». Бібліотекар відвідує людей поважного віку, читає їм книги, газети, обговорює події в країні.

         Наприкінці зустрічі генерал-майор Зуєв В.С. подарував бібліотеці книгу з особистим автографом «Велика Вітчизняна. Кіровоградський вимір. 1941-1945р.р.» за сумлінну роботу з ветеранами-читачами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...

Оперативні новини з усієї Украіни.
Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua (все про кіно та продаж квитків).
Відео новини на PLAY.ukr.net
Детальна погода в Україні на сайті Sinoptik.ua

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...