Кіровоградців запрошують у бібліотеку

  Культурне середовище  для кожної людини суспільства має різні виміри. Серед культурно – освітніх інституцій, які відіграють важливе значення у творенні сучасного культурного середовища слід відмітити бібліотеку. Бібліотека – інформаційний , культурний, освітній заклад, що має упорядкований фонд документів, доступ до інших джерел та головним завданням якого є забезпечення інформаційних,науково-дослідних, освітніх, культурних та інших потреб користувачів.

Бібліотека  - це те місце, де користувач може відпочити, розвивається як особистість і вдосконалює свої здібності. Саме тому питання оформлення інтер`єру, пошуку фірмового стилю, естетичної організації бібліотечного середовища є пріоритетним напрямом діяльності бібліотек.

 Наша бібліотека-філія № 1 КМЦБС  багато разів змінювала адресу і приміщення. І відразу діяльність працівників була спрямована на оформлення його внутрішнього інтер`єру. Дизайн нашої бібліотеки повинен нести  культурний і естетичний початок. Враховуючи свої можливості  і  використовуючи наявні матеріали, основні зусилля були спрямовані на внутрішнє естетичне оздоблення( вибір кольорової гами, освітлення, розстановка бібліотечних меблів, рослин). Не залишилось поза уваги і естетичне оформлення бібліотеки. Воно включало  комплекс робіт, що охоплював оформлення всього інтер`єру ( стеля, стіни, вікна, стелажі, довідково-бібліографічний апарат, наочні форми пропаганди книг, розміщення комп`ютерної техніки). Обов`язково враховувались специфічні особливості оформлення інтер`єру для кожної зони бібліотеки. Ми прагнули, щоб дизайн нашої бібліотеки відповідав нормам, а головне  задовольняв усі потреби і смаки читачів. Бібліотеку  дуже приємно відвідувати. Тут завжди затишок і спокій.  Дуже часто наші читачі зупиняються біля ілюстрованих книжкових виставок, інформаційних стендів та тематичних куточків, переглядають газети і журнали.  Інформацію про нові надходження наші читачі отримують з книжкової виставки « Літературні суперновинки», яка постійно діє на абонементі.  Зупиняючись біля книжкової виставки « Дитячий книжковий зорепад», наша малеча може не тільки  подружитись  з книгами, а й погратися іграшками. Зупиняє погляд читача куточок релаксації « Читання – насолода життям».  Дуже важливо, щоб кожна людина любила і знала свій рідний край, була патріотом своєї рідної землі. Бібліотекарі оформили на читальному залі краєзнавчий куточок « Україна моя Батьківщина». Зупиняючись біля нього, кожен читач відчуває  себе частинкою своєї рідної землі. Гріють душу вишиті рушники, милують серце червона калина , українські млинок та хатина.   Щимить серце і болить душа у кожного читача, який оглядає  тематичну поличку « Гідні сини Кіровоградщини». Їм би жити і жити, творити своє майбутнє життя, але ж воно зупинилося,зникло  заради  України , волі, народу та миру і спокою на рідній землі.

      Головне для нас, бібліотекарів, є покращення обслуговування користувачів,створення комфортних умов для якісного задоволення читацьких запитів та формування позитивного іміджу бібліотеки в суспільстві.

 Наша адреса: м. Кіровоград, вул. Червонозорівська, 25 ( ЗОШ № 29)

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...

Оперативні новини з усієї Украіни.
Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua (все про кіно та продаж квитків).
Відео новини на PLAY.ukr.net
Детальна погода в Україні на сайті Sinoptik.ua

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...