Кіровоградські учні взяли участь в екологічному серфінгу

 22 квітня колектив бібліотеки-філії №8 , що на мікрорайоні «Шкільний», підготував та провів День бібліографії «Бібліотека – джерело екологічної інформації» з учнями загальноосвітнього закладу №16. На межі 3-го тисячоліття екологія стала для всього людства не лише наукою, але й причиною замислитися як жити і поводити себе у ставленні до навколишнього середовища.

 

Напередодні у читальному залі бібліотеки  було оформлено книжкову виставку «Екологія XXI століття» та запропоновано інформаційно-бібліографічний фуршет «Людина та природа»,  до якого була включена література по темі заходу та підготовлений веб-список «Наша Планета – колиска життя».

    Веб-бібліографічний серфінг «Нехай земля квітує всюди» допоміг дізнатися про офіційні сайти з питань екології.

    Всі присутні отримали консультацію про пошук інформації в каталогах та картотеках бібліотеки, переглянули відеофільми, залюбки відповідали на запитання вікторини, активно брали участь у конкурсах та іграх. Також учасники поділилися своїми враженнями від почутого та побаченого.

    День бібліографії не лише інформував присутніх про стан навколишнього середовища, а підвів їх до усвідомлення того, що вони маленька частинка великої планета Земля і повинні завжди думати про її майбутнє.

 

 Валентина Кизілова

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...

Оперативні новини з усієї Украіни.
Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua (все про кіно та продаж квитків).
Відео новини на PLAY.ukr.net
Детальна погода в Україні на сайті Sinoptik.ua

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...