Кіровоградська молодь любить читати, але не вистачає часу

В бібліотеці №5 пройшов Тиждень всесвітньої літератури. Бібліотекарі розповсюдили серед молодих користувачів анкету  «Як ти ставишся до читання?». Вважається, що сучасні тинейджери зовсім не читають книги. Але наше анкетування показало: більшість молодих людей любить читати, хоча у них, на жаль, недостатньо на це часу.

В один з лютневих днів на зустріч з читачами завітала молода кіровоградська поетеса Ірина Хоменко, яка презентувала молоді свою нову збірку поезії «Лист бумаги». До книги увійшли вірші, написані протягом 1995 – 2014 років. За рядками поезії ми відчули щиру, відкриту душу і  багатство внутрішнього світу авторки.

Молоді дуже сподобались ліричні вірші, в яких дівоче кохання порівнюється з вишуканим смаком і ароматом кави.

 В одному із своїх віршів вона говорить:

Кофе, кофе между нами.

На столе – свеча горит.

И не заменить словами,

То, что серце говорит…

 Гоян Валерія та Черненко Олена задали авторці питання про ії шлях у поезію, про історію створення збірки. Викладач літератури загальноосвітньої школи №30 Лаліменко Галина Мечиславівна відзначила неабиякий талант поетеси, співзвучність її віршів думкам і почуттям наших сучасників. Всі присутні дійшли до висновку, що нині молоді не вистачає таких поетичних годин та зустрічей з талановитими людьми свого покоління. Розповідь авторки і виконання нею власних віршів змушують слухачів сприймати поезію глибше та емоційніше.

Адреса бібліотеки: місто Кіровоград, вул. Водоп’янова, 60.

Світлана Котлярова, завідувачка бібліотеки

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...

Оперативні новини з усієї Украіни.
Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua (все про кіно та продаж квитків).
Відео новини на PLAY.ukr.net
Детальна погода в Україні на сайті Sinoptik.ua

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...