У Кропивницькому відбувся бібліошопінг «Особистість. Кар’єра. Успіх»

      У світі тисячі професій! Як зорієнтуватися у їх кількості? Як обрати серед них ту, з якої розпочнеться трудовий шлях, а може і залишиться на все життя?

Детальніше: У Кропивницькому відбувся бібліошопінг «Особистість. Кар’єра. Успіх»

Відкривається виставка "Пейзаж - в нетрадиційних техніках"

 24 березня 2017 року о 15 годині  відбудеться  відкриття виставки  творчих робіт «Пейзаж - в нетрадиційних техніках». Відвідувачі виставки матимуть можливість ознайомитися з пейзажами, створеними  нетрадиційними способами та матеріалами, такими як: комп’ютерна графіка, паперопластика, малюнок на склі, малюнок кавою, розпис глазур’ю, колаж, а також пейзаж, вишитий хрестиком.

Детальніше: Відкривається виставка "Пейзаж - в нетрадиційних техніках"

У дітей розпочався тиждень читання

У бібліотеках для дітей  Кіровоградської МЦБС триває Тиждень дитячого читання (з 21 березня по 02 квітня). У його програмі  свята, конкурси, ігри, знайомство з новинками літератури, зустрічі з письменниками, численні вікторини та майстер-класи.

Детальніше: У дітей розпочався тиждень читання

Книжковим арт-фестивалем «Радісні зустрічі» розпочався Тиждень дитячого читання

   На справжнє свято усмішок, позитиву, веселого настрою  перетворилось  радісне і щире  спілкування  читачів  з поетесою  рідного міста Антоніною Петрівною Царук.   Авторка дитячих книг з перших хвилин порозумілася  з юними читачами,  відповіла на безліч дитячих запитань.    Зачитані автором уривки із оповідань «Як Петрик стежину пас» і «Льолька»,  вірші та загадки  особливо сподобались найактивнішим читачам бібліотеки  - учнями 4-Б класу НВО ЗОШ №31 , що всі захотіли їх прочитати. 

Детальніше: Книжковим арт-фестивалем «Радісні зустрічі» розпочався Тиждень дитячого читання

Тиждень дитячого читання в бібліотеці-філії № 13 відкрився зустріччю з письменницею Ларисою Каленською

  21 березня поспілкуватись з письменницею завітали учні 1- Г класу школи № 20. Вона представила дітям свої книжечки «Дружбі навчив короп», «Кораловий палац» (під псевдонімом Зоряна Лист). Діти поділилися з письменницею розповідями про улюблених домашніх  вихованців: котиків, собачок, папужок і хом’ячків, а Лариса Олександрівна зачитала уривки з книги «Дружбі навчив короп», яка складається з різножанрових творів: оповідань, казок, віршів.

Детальніше: Тиждень дитячого читання в бібліотеці-філії № 13 відкрився зустріччю з письменницею Ларисою...

Сторінка 1 з 287

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...

Оперативні новини з усієї Украіни.
Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua (все про кіно та продаж квитків).
Відео новини на PLAY.ukr.net
Детальна погода в Україні на сайті Sinoptik.ua

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...