Кіровоградські аудитори виявили порушень на суму 551,5 тис. грн у Кіровоградському обласному протитуберкульозному диспансері

Кіровоградські аудитори виявили порушень на суму 551,5 тис. грн у Кіровоградському обласному протитуберкульозному диспансері

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області під час проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер Кіровоградської обласної ради» (далі – Підприємство) за період із 01 січня 2018 року по 30 липня 2019 року виявили порушення, що призвели до фінансових втрат на загальну суму 551,5 тис. грн.

Ревізією встановлено, що Підприємство за 2018 рік та І півріччя 2019 року зайво виплатило 101,4 тис. грн відпускних. Зокрема, відкликаним із відпусток працівникам проводилася оплата за відпрацьовані дні, однак нараховані відпускні надалі не утримувалися та не підлягали відповідному перерахунку.

Виявлено й низку інших порушень при нарахуванні заробітної плати на загальну суму 299,2 тис. грн: зайві доплати до мінімальної заробітної плати, завищення премій, зайву оплату праці сумісникам, а також завищення єдиного соціального внеску на заробітну плату працівникам, яким надано статус інваліда тощо, через що Підприємством зайво сплачено 84,4 тис. грн єдиного соціального внеску.

Окрім того, Підприємство оплатило комунальні послуги вартістю 64,9 тис. грн за юридичних осіб, які орендували приміщення.

За результатами ревізії до Підприємства застосовано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства стосовно 4 посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Про встановлені факти порушень поінформовано Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *