За дев”ять місяців 2019 року на розгляд до податкової служби Кіровоградщини надійшло 70 запитів на публічну інформацію

За дев”ять місяців 2019 року на розгляд до податкової служби Кіровоградщини надійшло 70 запитів на публічну інформацію

З метою забезпечення реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, прозорості та відкритості своєї діяльності, Головним управлінням  ДПС у Кіровоградській області забезпечено розгляд документів, з проханням надати публічну інформацію із посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», які надійшли до обласного відомства та територіальних органів засобами поштового зв’язку, електронною поштою та особисто від запитувача.

Так, упродовж січня-вересня 2019 року до Головного управління ДПС у Кіровоградській області надійшло 70 запитів на отримання публічної інформації. З них 33 або 47,1% запитів було отримано від фізичних осіб, 34 запита або 48,6% від юридичних осіб, 2 запита (2,8%) від об”єднання громадян та 1 запит або 1,5% – від представників ЗМІ.

Відповідно до частини 1 ст.20 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», 70 запитів опрацьовано, з яких задоволено 45 запитів, відмовлено по 17 запитам, надіслано належним розпорядникам інформації – 5 запитів та 3 запита знаходяться на розгляді.

 

Головне управління ДПС у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *