Місцеві громади отримали понад 145 мільйонів гривень єдиного податку

Місцеві громади отримали понад 145 мільйонів гривень єдиного податку

За сім місяців цього року до місцевих бюджетів від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 145,2 мільйони гривень єдиного податку.

Місцеві громади отримали у своє розпорядження  на 31,0 мільйон гривень більше надходжень єдиного податку відповідного до періоду минулого року. Завдання по наповненню місцевих бюджетів виконано на 114 відсотків, додатково до плану надійшло понад 18,0 мільйонів гривень.

Найбільший внесок у бюджети громад зробили фізичні особи – підприємці, які сплатили 98,9 млн. гривень, це на 136,6 відсотків або на 26,5 млн. грн. більше в порівнянні з надходженнями минулого року.

Юридичні особи – спрощенці сплатили 20,8 млн. гривень, в порівнянні з надходженнями відповідного періоду минулого року цьогорічний показник збільшено на 3,9 млн. гривень або на 123,1 відсоток.

Від сільгосптоваровиробників до місцевих скарбничок надійшло –  25,5 млн. гривень єдиного податку, в порівнянні з січнем – липнем 2019 року  надходження збільшено на 102,4 відсотки.

 

 

Кропивницьке управління ГУ

           ДФС у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *