Протягом І півріччя 2019 року Держпродспоживслужбою області зареєстровано 832 одиниці сільськогосподарської техніки

Протягом І півріччя 2019 року Держпродспоживслужбою області зареєстровано 832 одиниці сільськогосподарської техніки
 
З початку поточного року спеціалісти сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області здійснили 832 операції з реєстрації та перереєстрації сільськогосподарської техніки. 401 особа отримала посвідчення тракториста-машиніста.
За вказаний період знято з обліку 297 одиниць сільськогосподарської техніки. Спеціалісти сектору опрацювали 570 запитів від Державної виконавчої служби, прокуратури, правоохоронних та інших органів.
З переліком документів, необхідних для реєстрації та зняття з обліку сільгоспмашин, з питань отримання посвідчення на право керування тракторами та іншими машинами тощо можна ознайомитися на нашому сайті, перейшовши за посиланням.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року №442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» було прийнято рішення про ліквідацію Державної інспекції сільського господарства України та її територіальних органів, до структури якої входив відділ технічного нагляду. Постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року №1051 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» функції у системі інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу, експлуатації та технічного стану машин, реєстрації та обліку машин, видачі посвідчення тракториста-машиніста покладені на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів України, територіальним органом якої в Кіровоградській області є Головне управління Держпродспоживслужби.
 
Інформує прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби
в Кіровоградській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *