В області відмічається початок яйцекладки клопа шкідливої черепашки

В області відмічається початок яйцекладки клопа шкідливої черепашки
За інформацією управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області 22 квітня поточного року розпочалося заселення посівів озимої пшениці перезимувалим клопом шкідливою черепашкою, 06 травня відмічено початок яйцекладки шкідника.
Станом на 08 травня під час моніторингу посівів озимих культур державні фітосанітарні інспектори Кіровоградської області виявили клопа в середній чисельності 0,6 екземплярів на квадратний метр (максимально – 2), які пошкодили в середньому 4% рослин (максимально – 5%). Встановлено, що шкідником заселено 46% всіх обстежених площ.
За наявності ЕПШ (економічного порогу шкодочинності) клопа в кількості 2-4 екземплярів на квадратний метр і більше у фазі виходу в трубку слід проводити захисні обробки препаратами, рекомендованими «Переліком пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні». Звертаємо увагу, що захисні обробки проти шкідників проводять з обов’язковим дотриманням регламентів їх застосування. Детальніше про це читайте на нашому сайті за посиланням. http://kr.consumer.gov.ua/doc/fito/pamyatki//Pesticidy_jak-ne-zashkodyty-dovkilly.pdf
 
Інформує прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби
в Кіровоградській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *