До місцевих бюджетів Кіровоградщини направлено понад 180 млн грн плати за землю

До місцевих бюджетів Кіровоградщини направлено понад 180 млн грн плати за землю

За січень-березень 2019 року від платників податків Кіровоградської області надходження плати за землю склали 183,7 млн гривень. Відносно аналогічного періоду минулого року надходження збільшились на 34,7 млн гривень, або на 23,3 відсотки. Індикативний показник виконано на 129,1 відсотки.

При цьому, вагому частку надходжень плати за землю сплатили власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі – юридичні особи. Від них до бюджету надійшло 165,5 млн гривень, що становить 133,2 відс. до доведеного індикативного показника та на 34 млн грн або 25,8 відс. більше ніж торік.

Водночас від фізичних осіб до місцевих бюджетів надійшло 18,2 млн грн, доведений індикативний показник виконано на 101,1 відсотків.

Земельний податок є одним з бюджетоформуючих для територіальних громад області та є джерелом фінансування соціально-економічних програм громади. Отже, фінансова спроможність міста чи села залежить від свідомої позиції кожного його мешканця та детінізації земельних відносин, зазначили в Головному  управлінні ДФС у Кіровоградській області.

 

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *