Кіровоградщина: надходження ЄСВ досягли майже мільярда гривень

Кіровоградщина: надходження ЄСВ досягли майже мільярда гривень

У першому кварталі поточного року платники податків Кіровоградської області перерахували 971,6 мільйонів гривень єдиного соціального внеску. Як зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний, порівняно з відповідним періодом минулого року рівень сплати ЄСВ зріс на 160,5 мільйонів гривень. Індикативний показник виконано на 107,7 відсотків.

При цьому, лише у березні поточного року платники єдиного внеску регіону перерахували на рахунки Держказначейства 334,4 млн грн, що на 52 млн грн більше, ніж у березні 2018 року.

Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов’язаннями зі сплати єдиного внеску зобов’язань із сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами, зобов’язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати (доходу).

Несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому, адже періоди роботи  зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний  страховий внесок.

 

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *