Обласна державна адміністрація відзвітувала про використання коштів 2018 році

Обласна державна адміністрація відзвітувала про використання коштів 2018 році
Представлення використання бюджетних коштів по головному розпоряднику коштів державного бюджету”Кіровоградська обласна державна адміністрація” за 2018 рік відбулося під керівництвом заступника голови ОДА Світлани Лобанової. У представленні також взяли участь керівники структурних підрозділів.
Як доповів директор департаменту фінансів ОДА Сергій Шерем, державну виконавчу владу у Кіровоградській області у 2018 році здійснювали апарат, 17 структурних підрозділів обласної державної адміністрації та 21 райдержадміністрація. Протягом 2018 року обласною державною адміністрацією: виконано 315,3 тис. листів, доручень, розроблено рішень, розпоряджень 24,8 тис.шт., навантаження на 1 працівника складало 137 документів.
Сергій Шеремет відзначив, що на утримання Кіровоградської облдержадміністрації у 2018 році затверджено видатки загального фонду державного бюджету у сумі 367,4 млн.грн. Позитивним моментом минулорічної діяльності як за загальним, так і за спеціальним фондом державного бюджету є відсутність кредиторської заборгованості станом на 01 січня 2019 року
За його словами, протягом 2018 року усі структурні підрозділи облдержадміністрації та райдержадміністрації продовжували працювати у режимі жорсткої економії бюджетних коштів, виконуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року №710 “Про ефективне використання державних коштів”.
Директор департаменту фінансів ОДА також відзначив, що у поточному році обласна державна адміністрація продовжує працювати в умовах жорсткої економії бюджетних коштів. Також, акцентуємо увагу керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та голів райдержадміністрацій на виконання вимог статті 51 Бюджетного кодексу України щодо взяття бюджетних зобов’язань та проведення видатків тільки у межах кошторисних призначень установи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *