Від платників Кропивницького управління бюджети усіх рівнів отримали 301,2млн.грн. ПДФО

Від платників Кропивницького управління бюджети усіх рівнів отримали 301,2млн.грн. ПДФО

 За два місяці 2019 року від платників Кропивницького управління ГУ ДФС у Кіровоградській області до бюджетів усіх рівнів спрямовано 301,2млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Сума сплаченого податку на 33,4млн.грн. або 112,4 відс. перевищує показник відповідного періоду попереднього року.

ПДФО є основним джерелом наповнення місцевої скарбниці. В структурі надходжень він займає перше місце, а саме 65,7 відсотків. Так, з початку 2019 року до місцевих бюджетів від платників Кропивницького управління надійшло 224,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), що на 25,2 млн. грн., або 112,6 відс. більше ніж у попередньому році,

Державний бюджет поповнився на суму 76,3 млн. грн. отриманих від податку на доходи фізичних осіб, це на 8,2 млн. грн., або 112,0 відс. більше ніж надходження за відповідний період минулого року.

Факторами такого зростання є підвищення заробітних плат найманим працівникам, легалізація трудових ресурсів, налагодження партнерських відносин між платниками податків та органами податкової служби.

 

 

Кропивницьке управління ГУ

           ДФС у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *