Майже 155 тисяч гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам на Кіровоградщині

Майже 155 тисяч гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам на Кіровоградщині

Упродовж лютого 2019 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 2 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 30 га.

Дані земельні ділянки розташовані на територіях Вільшанського, Добровеличківського районів, що використовуватиметься для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Добрянської сільської ради Вільшанського району площею 10,17 га пасовищ, де стартова ціна піднялася до 159% від нормативної грошової оцінки, та становить 80,012 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у лютому 2019 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 154,895 тис. гривень. Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

 

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *