Автовласники Кіровоградщини поповнили місцеву скарбницю понад 1,2 мільйони гривень

Автовласники Кіровоградщини поповнили місцеву скарбницю понад 1,2 мільйони  гривень

З початку 2019 року до місцевих бюджетів Кіровоградської області надійшло 1231,8 тис гривень транспортного податку. Доведені індикативний показник виконано на 112,6 відсотки. Зокрема, від юридичних осіб надійшло – 1137,9 тис грн, від фізичних – 93,8 тис гривень.

За лютий цього року надходження по транспортному податку склали 332,7 тис грн, індикативний показник виконано на 122,8 відсотки.

ГУ ДФС у Кіровоградській області нагадує, що об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Транспортний податок сплачується юридичними особами за місцем реєстрації об’єктів оподаткування  авансовими внесками щокварталу, до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, які відображаються у річній податковій декларації з транспортного податку. Зараховується податок до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

ГУ ДФС у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *